Sizin Yerinize Yapalım

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmeti

UX/UI Tasarım

Appmosfer, konularında uzman ekibi içinde mobil cihazlar için kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimi tasarım uzmanları ile müşterileri için en uygun ve en yaratıcı tasarım hizmetini sunmaktadır. Appmosfer, kurumsal kimliğiniz ve şirket kurallarınız doğrultusunda çalışarak, müşteri odaklı tasarım uygulamalarınızı, rekabetçi pazarda ürünlerinizi diğerlerinden farklılaştıracaktır.

Bilgi mimarımızı ve UI/UX tasarım uzmanlığımızı kullanarak, son kullanıcılar için kullanımı kolay arayüzü oluşturmayı hedefliyoruz.

Yazılım Geliştirme

Günümüzde her geçen gün mobil cihaz kullanıcı sayısı büyük bir hızla artmaktadır. Mobil internet bağlantı hızının (4G), yerel internet hızına rakip olmaya başlaması ile şirketlerin mobil yazılım ihtiyaçları kaçınılmaz olmuştur. Appmosfer mobil yazılım konusunda deneyimli uzman ekibiyle, Web, mobil ve Akıllı TV çözümleri gibi her türlü mobil platformda şirketlerin ihtiyaçlarına uygun mobil yazılımlar üretmektedir.

Eğer mobil uygulama ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Mobil uygulamanızın projelendirme, analiz sürecinden uygulama mağazasında yayınlandığı tarihe kadar tüm süreçlerde yanınızdayız.

Mobil Uygulama Yayınlama Hizmeti

Google Play Üzerinde Mobil Uygulama Yayınlama

Android uygulamalarınız Appmosfer altyapısı ile otomatik olarak oluşturulur ve Google Play mağazasında yayınlanmak için hazır hale getirilir. Uygulama yayınlama bilgisi olmayan kullanıcılarımız için Google Play’de uygulama yayınlama hizmeti sunuyoruz.

Normal şartlar altında uygulamanızı kendi hesabınızdan yayınlamanız tavsiye edilir ancak bununla uğraşmak istemeyen müşterilerimiz için yayınlama hizmetini biz üstleniyoruz. Sizi Google’ın uygulama yayınlamak için talep ettiği 25 Dolar’lık kayıt ücretinden ve mağazaya yüklenmesi aşamalarında ki zorluklardan kurtarıyoruz.

Apple Appstore Üzerinde Mobil Uygulama Yayınlama

Sitemiz üzerinden oluşturulan uygulamalar otomatik olarak Android ve iOS için hazırlanır. Ancak Google Play mağazında uygulamanızı yayınlamak için APK dosyasını size otomatik verebilirken, Apple’ın uygulama mağazasında yayınlamanız için derlenmiş IPA dosyasını size otomatik olarak veremiyoruz. Çünkü Android açık kaynak bir sistem ve herhangi bir telif istemiyor. Apple ise özel bir yapıda olduğu için otomatik olarak oluşturulmuyor.

Uygulamanızı iOS app store’da yayınlamak için 100 dolar gibi bir ücreti her yıl Apple’a ödemeniz gerekir. Ayrıca iOS’un kaynak dosyalarını IPA dosyasına çevirmek için bir MAC bilgisayara sahip olmanız gerekiyor. Tüm bunlar Apple’ın istedikleri, bizlik bir durum yok

Mobil Uygulama Teknik Destek Hizmeti

Mobil Uygulamanız için Profesyonel Destek

Her ne kadar kolay ve hızlı bir şekilde mobil uygulama oluşturmanız için özel olarak geliştirdiğimiz yönetim panelimiz size her konuda yardımcı olsa da “zaman sizin için çok önemliyse” mobil uygulama oluşturmak için Appmosfer deneyimli kadrosu ve destek sistemleri ile her zaman yanınızda!

Başvurun

Sizin Yerinize Yapalım

Formumuz aracılığı ile başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz. Appmosfer  kullanıcısıysanız dilerseniz bu kanallardan da başvurunuzu yapabilir, müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesi ve mükemmel uygulamanızı oluşturmaya başlamasını sağlayabilirsiniz…