Modüller ve Özellikler

Genel Özellikler

Modüler yapı

Appmosfer®’in modüler yapısı ile dilediğiniz eklentiyi kolayca uygulamanıza ekleyebilirsiniz.

Şablon Sihirbazı

Şablon Sihirbazı ile dilediğiniz gibi bir uygulama ortaya çıkartın.

Değiştirilebilir tasarımlar

Ön tanımlı şablonlarımızı istediğiniz gibi özelleştirerek çok farklı tasarımlarla çalışabilirsiniz.

Hız ve Güvenlik

Appmosfer® ile verileriniz güvende ve hızlı ulaşılabilir. Appmosfer® ile Kullanıcılarınıza en kaliteli hizmeti sunacaksınız.

Mobil E-Ticaret

Çoklu para birimi

Mobil e-Ticaret uygulamanızda çapraz kur uygulamaları ile en güncel döviz fiyatları ile işlem yapabilirsiniz.

Teslimat bilgilendirme

Türkiye ve dünyada faaliyet gösteren kargo firmaları ile yapılan entegrasyonlar ile gönderi numarası ile takip imkanı, teslimat bilgilendirmeleri.

Çoklu dilde hazır "Kullanıcı ve Satış Sözleşmeleri"

Avukatlar tarafından birden çok dilde hazırlanmış satış ve son kullanıcı sözleşmelerini uygulamalarınıza ekleyebilirsiniz.

Randevu Yönetimi

Randevu gerektiren hizmet sektörleri veya teslimatlarınız için ideal bir uygulama. Bırakın Appmosfer® sizin yerinize randevularınızı ayarlasın, yönetsin!

Konum Bazlı Pazarlama

Müşterilerinizi ürün ve hizmetlerinizden haberdar edin

Müşterilerinizin sizin belirlediğiniz konuma geldiklerinde ürünlerinizden ve hizmetlerinizden anında haberdar olmasını sağlayın.

Müşteri Sadakat Uygulamaları

Müşterilerinizin devamlılığını sağlayan hizmet ve ürünlerle ilgili promosyonları anında bildirin. Özel kampanyalar oluşturun. Örn: Müşteri işyerinize yaklaştığında, doğum günü ise ona özel bir indirimi bildirin!

Kampanyalar tanımlayın

En kabul görmüş pazarlama stratejileri ile müşterilerinizi mağazanıza çekin. Dönemsel indirimler, Şube indirimleri, hediye kuponları, indirim kuponları tanımlayın.

Müşterilerinizi mağazanıza yönlendirin

Google ve Yandex Harita servisleri ile müşterilenize sürekli olarak hizmet noktalarınızı harita üzerinde gösterin. Erişilebilirliğinizi artırın.

Ödeme Yöntemleri

Türkiye İçi

Mobil Uygulama ürün satış sistemi içerisinde, taksi yolcu ücret ödeme sistemi içerisinde, cafe/restaurant yemek sipariş sistemlerinde, eğitim satış sisteminde, hizmet satış sisteminde Türkiye Müşterilerimiz için iyzico mobil korumalı alışveriş entegrasyonunu kullanıyoruz.

Yurt Dışı

Mobil Uygulamanızda, Türkiye’de kullanılamayan ödeme yöntemlerini Yurt Dışı Müşterileri için kullanabilirsiniz. Stripe, Paypal, 2checkout, Google Pay ödeme, Yandex ile ödeme sistemlerini rahatlıkla entegre edebilirsiniz.

Sosyal Ağlar

Facebook

Facebook entegrasyon mobil uygulama içerisinde hem sayfa yöneticileri için Facebook Pageid (Facebook sayfaları için kullanılır) Hem de Facebook Profil API’leri mobil uygulama ayarlar kısmına yazarak tam anlamıyla mobil uygulamanıza entegre edebilirsiniz.

Instagram

Instagram mobil uygulama entegrasyonu sayesinde Instagramdan alacağınız API bilgilerini, mobil uygulama instagram API ayarları sayfasına yazmanızla, mobil uygulamanız ve instagram hesabınız tam entegre şekilde çalışmaya başlayacaktır.

Twitter

Twitter mobil uygulama entegrasyonu ile Twitterdan alacağınız API bilgilerinin mobil uygulamanızın “Twitter API ayarları” sayfasına yazılması ile mobil uygulama ve Twitter tam entegre şekilde çalışacaktır.

Dahası...

Appmosfer® ile Whatsapp, Flickr, Soundcloud, i-tunes, Podcast, Radyo Url, Rss entegrasyonları mobil uygulama tasarımlarınızı kullanabilirsiniz.

Medya Özellikleri

Youtube

Youtube mobil uygulama entegrasyonunu 3 farklı şekilde yapılabilirsiniz.

  • Kullanıcı entegre
  • Video entegre
  • Kanal entegre

şeklinde çalışmaya başlayacaktır.

Vimeo

Vimeo mobil uygulama entegrasyonunu 4 farklı şekilde yapılabilirsiniz.

  • Kullanıcı entegre
  • Video entegre
  • Kanal entegre
  • Grup entegre

şeklinde çalışmaya başlayacaktır.

Pazarlama Özellikleri

Mobil Alışveriş Sepeti

Müşterilerinizin hızlı ve kolay bir şekilde alışveriş yapmasını sağlayacak bir Mobil Alışveriş Sepeti.

QR Code Uygulaması

Sisteminiz içerisinden QR Kod üreterek, müşterilerinizin özel hizmet ve ürün indirimlerinden faydalanmasını sağlayın.

Sadakat Kart Uygulamaları

Müşterilerinizin devamlılığını sağlamak ve marka değerinizi artırmak için üyelik sistemlerini ve buna bağlı olarak harcama puanlarından alışveriş imkanını sağlayın.

İndirim Kart Uygulamaları

İndirim kartları oluşturarak müşterilerinizin sizin belirlediğiniz şartları sağladığında indirimlerden faydalanmasını ve bu indirim kartlarını arkadaşlarına göndermelerini de sağlayabilirsiniz.

Üye Özellikleri

Tek yerden üyelik

Müşterilerinizin kendi sosyal medya hesaplarından (Facebook, Google, Gmail vb.) sisteme giriş yapmasını, üye olmasını sağlayabilirsiniz. (SSO)

Rol bazlı üyelik sistemi

Üyelerinize roller tanımlayarak (Satıcı / Bayi  / Standart Müşteri) farklı fonksiyonlarda çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

Yayınlama Özellikleri

IOS Appstore ve Android Google Play

Siz sadece hesap anahtarlarınızı etkinleştirin, bu şekilde yayına hazırladığınız uygulamanız, market onayı aldığı anda IOS App Store ve ANDROID Google Play’de yerini alır.

Eğitim ve Destek

On-line detaylı kullanım kılavuzları

Appmosfer® ekibinin sizin için hazırladığı detaylı kullanıcı kılavuzlarınıza her zaman ulaşabilirsiniz.

Eğitim Desteği

Reklam Ajansları, Appmosfer bayileri vb. için özel detaylı eğitim programları hazırlanmıştır. Lütfen ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

7/24 Çağrı merkezi hizmeti

Appmosfer® çağrı merkezi ile yardım 7/24 elinizin altında. Telefon, Whatsapp ya da e-mail ile bize kolaylıkla ulaşabilir, sorununuza anında çözüm bulabilirsiniz.

Kurumsal Destek

Kurumsal firmalara özel destek ve tasarım hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin.