Avantajlar

Appmosfer Mobil Uygulama Platformu ile Ajansınız İçin Avantajlar Sağlayın

Appmosfer ajansınız için neler yapabilir? Size nasıl değer katar bunu öğrenmek için aşağıdaki bölümleri inceleyebilirsiniz.

Genel Özellikler

Kendi Markanız

Appmosfer kendi markanız ile mobil uygulama oluşturmanızı destekliyor. Uygulamalarınızı oluştururken Appmosfer ile değil, kendi oluşturduğunuz marka adı ile çalışma imkanınız mevcut.

Veri Güvenliği

Mobil Uygulama içerisindeki tüm verilerimiz  Güvende. Kredi Kartı güvenliğimizi aynı zamanda ödeme altyapımız  iyzico korumalı alışveriş ile sağlıyoruz.

Türkçe Eğitimler

İngilizce seviyem tüm eğitimleri ingilizce hızlı olarak anlamaya müsait değil eğitimleri anlamıyorum diyenlerdenseniz Mobil Dünyaya Artık Uzak Değilsiniz. Eğitimlerimizi Elimizden geldiği kadar Anlaşılır bir Türkçe ile Yazmaya Gayret Ettik.

100'e Yakın Farklı Modül

Sosyal Ağlar Entegrasyon, E-Ticaret Siteleri entegrasyon, Konum Pazarlama Servisleri , iyzico ödeme altyapısı, Anket, Eğitim Satış,  Konum Bazlı Teslimat, tek panelde birleştirilmiş yüzlerce özellik hizmetinizde

Mobil E-Ticaret

Ürün Hizmet Satış

Appmosfer Mobil Ticaret Modülü ile Mobil uygulamada çevrimiçi mağaza oluşturabilir,  ürünlerinizi  bir veya daha fazla mağazadan satabilirsiniz . Kullanıcılar, ürünlerini iyzico kredi kartı korumalı alışveriş üzerinden, mağazanızda nakit olarak veya teslimatta nakit olarak ödeme yapabilir.

Detaylı Yönetim Paneli

Mobil Mağazanızın tüm detaylarını, Mağaza Uygulama Kullanıcılarınızı, Ürünlerinizi, Satışlarınızı, Siparişlerinizi Detaylı olarak Tek Panelden Yönetebilirsiniz. Mobil Market Yönetim Modülü tüm müşterilerinizin Mağaza Kontrolünü kolaylaştıracak.

iyzico Entegrasyonu

Mobil Uygulama ürün satış sistemi içerisinde, taksi yolcu ücret ödeme sistemi içerisinde, cafe restaurant yemek sipariş sistemlerinde, eğitim satış sisteminde, hizmet satış sisteminde Türkiye Müşterilerimiz için iyzico mobil korumalı alışveriş entegrasyonunu kullanıyoruz.

Konum Pazarlama Yönetimi

Mobil Uygulama kullanıcısı ayarlanmış bir alana girmesi durumunda, Haritada o alandan geçmesi yada farklı farklı tanımlar sonrasında bu kurala uyan tüm kullanıcılara otomatik bildirimler gönderebilirsiniz. Bunu müşterilerinize uygulayabilirsiniz.

Konum Bazlı Pazarlama

Google Harita Kullanımı

Mobil Uygulama Oluştururken Google Harita Servislerinden aldığınız tüm API’leri kolayca sistemlerimizde kullanabiliyorsunuz. Google Harita servisleri kurulumu sayesinde mobil uygulama üzerinde istediğimiz konum tanımlamalarını yapabiliriz.

Mağaza Konum Ayarları

Mobil Uygulama Tasarımı içerisinde Mağaza enlem boylam tanımları yada mobil uygulama oluşturduğunuz firmaya ait  enlem ve boylam tanımlamalarını yapabilirsiniz. Bu Tanımlamalar Konum Bazlı Pazarlama için Kullanılacaktır.

Konum Bildirimleri

Mobil Uygulama enlem boylam ve mesaj tanımları sonrasında Kullanıcısının Tanımlanan bir alana Girmesi, Çıkması, yada Her iki Durumda ayarlanan yarıçapı içerisindeki tüm kullanıcılara, o alandan geçen tüm kullanıcılara otomatik bildirim gönderimi.

Taksi Uber Sistemleri

Hem Yolcu Hem Sürücü Uygulama Kullanıcıları için Hazırlanmış ve iyzico ödeme alt yapısı ile yolcu ücretlerini banka hesabınıza aktarabileceğiniz mobil uygulama sistemleri oluşturabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri

Türkiye için

Mobil Uygulama ürün satış sistemi içerisinde, taksi yolcu ücret ödeme sistemi içerisinde, cafe restaurant yemek sipariş sistemlerinde, eğitim satış sisteminde, hizmet satış sisteminde Türkiye Müşterilerimiz için iyzico mobil korumalı alışveriş entegrasyonunu kullanıyoruz.

Yurt Dışı için

Mobil Uygulamada Türkiyede Kullanamadımız ödeme yöntemlerini Yurt Dışı Müşterileri için kullanabiliyoruz. Stripe, Paypal, 2checkout, Google cloud ödeme, Yandex ile ödeme entegrasyonunu rahatlıkla sisteminize entegre edebilirsiniz.

Sosyal Ağlar

Facebook

Facebook  entegrasyon mobil uygulama içerisinde hem Sayfa Yöneticileri için Facebook Page id( Facebook sayfaları için kullanılır)  Hemde Facebook Profil API’leri mobil uygulama ayarlar kısmına yazarak tam anlamıyla mobil uygulamanıza entegre edebilirsiniz.

Instagram

Instagram mobil uygulama entegrasyonu instagramdan alacağınız API bilgilerinin mobil uygulama instagram API ayarları sayfasına yazmanızla mobil uygulama ve instagram tam entegre şekilde çalışmaya başlayacaktır.

twitter

Twitter mobil uygulama entegrasyonu Twitterden alacağınız API bilgilerinin mobil uygulama Twitter API ayarları sayfasına yazmanızla mobil uygulama ve Twitter tam entegre şekilde çalışmaya başlayacaktır.

Daha Fazlası

Appmosfer Mobil Uygulama Tasarım ve Yayınlama Platformu ile Whatsapp, Flickr, Soundcloud, itunes, podcast, Radyo url, Rss entegrasyonları mobil uygulama Tasarımlarınız kullanabilirsiniz.

Medya Özellikleri

Youtube

Youtube mobil uygulama entegrasyonu 3 farklı şekilde yapılabilir kullanıcı entegre  – video entegre – kanal entegre şekilde çalışmaya başlayacaktır.

Vimeo

Vimeo mobil uygulama entegrasyonu 4 farklı şekilde yapılabilir kullanıcı entegre  – video entegre – kanal entegre ve grup entegre şekilde çalışmaya başlayacaktır.

Appmosfer profesyonellere onlar gibi profesyonel deneyimler sunuyor!

Android, IOS, Microsoft gibi farklı platformlarda kusursuz çalışacak mobil uygulamalar yaratmak isteyen geliştiriciler hem zamandan hem paradan tasarruf ediyor. Tamamen özelleştirilebilir profesyonel eklentiler, debug edilen kodlar, %100 JavaScript ile aklınızdakine birebir uyumlu sonuçlar ve size destek olacak detaylı geliştirici dökümantasyonları ile süreci kolay ve keyifli hale getirmeyi hedefliyoruz.
Uygulamanızın beklemeden ve otomatik olarak yayınlanabileceğini biliyor muydunuz? Siz uygulamanıza son halini verip test ettikten sonra dilediğiniz tüm platformlarda kolayca yerini alıyor ve çalışmalarınız direkt olarak hayata geçiyor. Ayrıca içerik yönetimi özelliği ile uygulamanız yayına alındıktan sonra bile içerikte yapmak istediğiniz tüm değişiklikleri her an yapabilirsiniz.
Uygulamanızı kullanmaya başladıktan sonra içeride olanları takip ve analiz etmeniz mümkün! Onlarca arka plan eklentisi ile kullanıcıların davranışlarını, öne çıkan veya kullanılmayan özellikleri tespit edebilir, kaydedebilir ve gerekli aksiyonları alabilirsiniz.

Limitsiz ve daima güncellenen bir platformda uygulama geliştirme deneyimini yaşarken bakım ve güncellemeler ile ekstra bir uğraş olmaksızın otomatik olarak tamamlanır.